У рамках роботи з інтенсифікації економічної кооперації між Україною та Анголою, 28.07.2021 р. в Посольстві України в Анголі відбулась зустріч з Президентом Торгово-промислової палати Анголи, паном Вісенте Суарешем.
Серед іншого, сторони обговорили можливість розвитку ефективної взаємодії між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України і Торгово-промисловою палатою (ТПП) Анголи.
Також було обговорено можливість інтенсифікації роботи в рамках вже діючої Угоди про співпрацю між ТПП України та ТПП Анголи.
Сторони визначили перспективні сфери кооперації та дійшли домовленостей щодо подальшої взаємодії з метою сприяння розвитку торговельних відносин між країнами.