• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Вибори Президента України, 31.03.2019 р.
Опубліковано 18 березня 2019 року о 17:51

Громадяни України, які на момент проведення виборів проживають/перебувають на території Республіки Ангола та будуть включеними до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці, зможуть проголосувати на виборчій дільниці № 900068 при Посольстві України в Південно-Африканській Республіці за адресою: вул.Марей, буд.398, Бруклін, 0181, м.Преторія, Південно-Африканська Республіка.

Згідно статті 2 Закону України «Про вибори Президента України» документи, зазначені в пунктах 2-4 частини другої цієї статті, а саме паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонних виборчих дільницях.

Дізнатися, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, та перевірити, чи правильно вказано в Державному реєстрі виборців прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу виборця можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Щоб змінити виборчу адресу, громадянин України, якій постійно проживає або тимчасово перебуває за кордоном і з тих або інших причин не бажає ставати на консульський облік, може подати до закордонної дипломатичної установи України за новою виборчою адресою (Посольство України в Південно-Африканській Республіці) заяву про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси в Реєстрі. 

Виборцю для зміни виборчої адреси на нову виборчу адресу, зокрема з адреси в Україні на адресу проживання/перебування за кордоном, або з однієї адреси проживання/перебування за кордоном на іншу необхідно подати до ЗДУ за новою виборчою адресою (Посольство України в Південно-Африканській Республіці) заяву про зміну виборчої адреси в Реєстрі.

Виборець не може використати для відправки заяви про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси в Реєстрі поштовий чи факсимільний зв’язок або електронну пошту, заяви подаються виключно особисто.

До заяви додається копія пред’явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянство України) та, у разі звернення щодо зміни виборчої адреси, додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця. 

Громадяни України, які проживають або під час виборів будуть перебувати за кордоном, мають заздалегідь подбати про своє включення до списків виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

Наголошуємо, що Посольство України не приймає заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси згідно з Порядком тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 № 893, цей вид заяв подається виборцем особисто до відділу ведення Реєстру на території України

Дільнича виборча комісія знаходиться за адресою: приміщення Посольства України в Південно-Африканській Республіці, вул.Марей, буд.398, Бруклін, 0181, м.Преторія, Південно-Африканська Республіка; телефон: (00 2712) 460 19 43

Консульський відділ Посольства України в Південно-Африканській Республіці
Телефон: (00 2712) 010-0745, дод. 105
Ел. пошта: [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux