• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Ангола. Окремі протиепідемічні заходи
Опубліковано 30 квітня 2021 року о 13:23

Режим в'їзду / виїзду


Відповідно до президентського указу пролонгуються попередньо встановлені протиепідемічні заходи на всій території країни, а також продовжується санітарний карантин у провінції Луанда до 30 вересня 2021 р. включно.

Кордон Республіки Ангола продовжує бути закритим. Водночас дозволяється в’їзд і виїзд з країни окремим категоріям громадян, зокрема у випадку:

- повернення в Анголу громадян цієї країни та іноземців-резидентів;

- виїзду з Анголи іноземних громадян до відповідних країн;

- в’їзду і виїзду з Анголи дипломатичного і консульського персоналу;

- надання гуманітарної допомоги;

- офіційних поїздок;

- надзвичайних медичних ситуацій;

- транспортування померлих (за виключенням випадків, коли причиною смерті є COVID-19).

В’їзд на національну територію і виїзд з Анголи дозволений лише при наявності негативного результату тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого за 72 години до відльоту.

Дозволяється здійснення регулярного міжнародного і внутрішнього авіаційного  сполучення, яке має бути мінімальним і відповідати чинній епідеміологічній ситуації.

Громадяни Анголи, іноземці-резиденти та члени дипломатичного корпусу, акредитованого в Анголі,  які мають негативні результати тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого перед вильотом, після прибуття до Анголи зобов’язані пройти карантин за місцем проживання (домашня ізоляція, домашній карантин).

Карантин

Іноземці, які не є резидентами, зобов’язані пройти карантин за місцем проживання  після прибуття до Анголи. Лише у випадку, якщо санітарні служби вважатимуть, що у зазначеної категорії іноземців відсутні необхідні умови для проходження домашнього карантину (недостатній простір для уникнення фізичного контакту тощо), то їх зобов’яжуть пройти загальний карантин не за місцем проживання (інституційний).

Закінченням перебування на домашньому карантині вважається видача акредитованими лабораторними центрами відповідного документу після  негативного результату тесту на SARS-Cov-2. Тест робиться не раніше ніж після 7 днів перебування на домашньому карантині.  

Громадяни та іноземці, які в’їжджають на територію Анголи і мають сертифікат про повну вакцинацію можуть бути звільнені від проходження обов’язкового 7-денного домашнього карантину, що, водночас, не звільняє від обов’язкової наявності негативного результату тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого за 72 години до відльоту та здачі експрес-тесту на виявлення антигену до SARS-CoV-2 в аеропорту відразу після прибуття до Анголи.

Громадяни, які проходять домашній карантин, повинні перед цим підписати відповідний документ зобов’язального характеру. За порушення домашньої ізоляції встановлено кримінальну відповідальність, а також передбачено переведення порушника у спеціальний державний заклад для проходження загального (інституційного) карантину і накладення штрафу у розмірі від 250 тис. до 300 тис. кванз (391-469 дол. США).


Протиепідемічні заходи

Державні інституції та установи працюють у режимі з 8 до 15 годин при заповненні робочих місць на рівні 75%.

Громадський і приватний міський та міжміський транспорт повинен працювати з заповненням до 75% від загальної кількості місць.

Торгівельна діяльність здійснюється у період з 7 до 22 години.

Ресторанні заклади працюють у режимі з 6 до 22 години при їх заповненні відвідувачами до 50%.

Заборонено функціонування нічних клубів. Також продовжено заборону до 15 вересня 2021 р. на доступ до пляжів, басейнів і місць відпочинку, а також на функціонування пляжних клубів.

Функціонування кінотеатрів на всій національній території дозволено до 21 години, з обов’язковим використанням масок, дотримання дистанції і заповнення кінотеатрів на 50%.

Дозволяється індивідуальне заняття спортом або групою до 5 осіб не в закритих приміщеннях та на відкритому повітрі щоденно у період з 05:00 до 20:00.

Збори у закритих приміщеннях не повинні перевищувати 100 осіб (50% зайнятості приміщення). Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux