• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Ангола. Окремі протиепідемічні заходи
Опубліковано 16 січня 2021 року о 13:23

Режим в'їзду / виїзду


Відповідно до президентського указу пролонгуються попередньо встановлені протиепідемічні заходи на всій території країни, а також продовжується санітарний карантин у провінції Луанда до 10 травня 2021 р. включно.

Кордон Республіки Ангола продовжує бути закритим. Водночас дозволяється в’їзд і виїзд з країни окремим категоріям громадян, зокрема у випадку:

- повернення в Анголу громадян цієї країни та іноземців-резидентів;

- виїзду з Анголи іноземних громадян до відповідних країн;

- в’їзду і виїзду з Анголи дипломатичного і консульського персоналу;

- надання гуманітарної допомоги;

- офіційних поїздок;

- надзвичайних медичних ситуацій;

- транспортування померлих (за виключенням випадків, коли причиною смерті є COVID-19).

В’їзд на національну територію і виїзд з Анголи дозволений лише при наявності негативного результату тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого за 72 години до відльоту.

Дозволяється здійснення регулярного міжнародного і внутрішнього авіаційного  сполучення, яке має бути мінімальним і відповідати чинній епідеміологічній ситуації.

Громадяни Анголи, іноземці-резиденти та члени дипломатичного корпусу, акредитованого в Анголі,  які мають негативні результати тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого перед вильотом, після прибуття до Анголи зобов’язані пройти карантин за місцем проживання (домашня ізоляція, домашній карантин).

Карантин

Іноземці, які не є резидентами, зобов’язані пройти карантин за місцем проживання  після прибуття до Анголи. Лише у випадку, якщо санітарні служби вважатимуть, що у зазначеної категорії іноземців відсутні необхідні умови для проходження домашнього карантину (недостатній простір для уникнення фізичного контакту тощо), то їх зобов’яжуть пройти загальний карантин не за місцем проживання (інституційний).

Закінченням перебування на домашньому карантині вважається видача акредитованими лабораторними центрами відповідного документу після  негативного результату тесту на SARS-Cov-2. Тест робиться не раніше ніж після 7 днів перебування на домашньому карантині.  

Громадяни, які проходять домашній карантин, повинні перед цим підписати відповідний документ зобов’язального характеру. За порушення домашньої ізоляції встановлено кримінальну відповідальність, а також передбачено переведення порушника у спеціальний державний заклад для проходження загального (інституційного) карантину і накладення штрафу у розмірі від 250 тис. до 300 тис. кванз (391-469 дол. США).


Протиепідемічні заходи

Державні інституції та установи працюють у режимі з 8 до 15 годин при заповненні робочих місць на рівні 75%.

Громадський і приватний міський та міжміський транспорт повинен працювати з заповненням до 75% від загальної кількості місць.

Торгівельна діяльність здійснюється у період з 7 до 22 години.

Ресторанні заклади працюють у режимі з 6 до 21 години при їх заповненні відвідувачами до 50%.

Заборонено функціонування нічних клубів. Також продовжено заборону до 10 травня 2021 р. на доступ до пляжів, басейнів і місць відпочинку, а також на функціонування пляжних клубів.

Функціонування кінотеатрів на всій національній території дозволено до 21 години, з обов’язковим використанням масок, дотримання дистанції і заповнення кінотеатрів на 50%.

Дозволяється індивідуальне заняття спортом або групою до 10 осіб не в закритих приміщеннях та на відкритому повітрі щоденно у період з 05:00 до 08:00 і з 17:00 до 20:00.

Збори у закритих приміщеннях не повинні перевищувати 50% від загальної заповненості приміщення. 


Документи, дію яких продовжено

Виконавчим указом № 3/21 Уряд Анголи продовжив до 28.02.2021 р. дію документів, термін дії яких закінчився у період з 28.02.2020. 

Наступні документи вважаються дісними до 28.02.2021 р., якщо власники НЕ знаходяться в Анголі: 

- посвідка на проживання; 

- картка біженця; 

- віза для інвестора; 

- робоча віза; 

- віза для тимчасового  перебування; 

- віза для навчання. 

Термін дії перелічених нижче документів продовжено до 28.02.2021 р., якщо власники НАРАЗІ перебувають на території Анголи (включаючи випадки безвізу) та прибули на територію Анголи на законних підставах. Місцева влада також просить іноземців у таких випадках якомога швидше покинути національну територію:

- туристична віза; 

- короткострокова віза;

- прикордонна віза.


Тимчасове припинення авіасполучення

Уряд Анголи оголосив про тимчасове припинення пасажирського авіасполучення з Південно-Африканською Республікою, Федеративною Республікою Бразилія, Австралією, Федеративною Республікою Нігерія, Великою Британією та Португальською Республікою через появу нового штаму SARS-CoV-2 VUI 202012/01 в зазначених країнах.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux