• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Ангола. Окремі протиепідемічні заходи
Опубліковано 30 квітня 2021 року о 13:23

Режим в'їзду / виїзду


Відповідно до президентського указу пролонгуються попередньо встановлені протиепідемічні заходи на всій території країни, а також продовжується санітарний карантин у провінції Луанда до 30 листопада 2021 р. включно.

В’їзд на національну територію і виїзд з Анголи дозволений лише при наявності негативного результату тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого за 48 години до відльоту або при наявності Сертифікату про вакцинацію.

Дозволяється здійснення регулярного міжнародного і внутрішнього авіаційного  сполучення, яке має бути мінімальним і відповідати чинній епідеміологічній ситуації.

Ø Чи можна в’їхати в країну за Сертифікатом вакцинації в Додатку Дія?  - Так

Ø Чи можна в’їхати в країну за паперовим сертифікатом з порталу Дія (з QR code)? – Так

Ø Чи можна в’їхати в країну за паперовим свідоцтвом ВООЗ (жовтий сертифікат), виданим сімейним лікарем? - Так

Ø Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного ПЛР тесту, зроблено не більш ніж 72 години в будь-якій лабораторії? -  Ні, негативний тест RT-PCR, має бути зроблений не більше ніж за 48 годин до прибуття. 

Ø Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного ПЛР тесту, зробленого в лабораторії із затвердженого переліка? - ТАК

Ø Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного тесту на антиген, зробленого не раніше ніж за 48 годин? - НІ

Ø Чи потрібно робити додатковий ПЛР тест після прибуття, якщо так, то в який термін? – Ні

Наразі Республіка Ангола повідомляє про визнання всіх існуючих типів вакцин від коронавірусу, а також визнає будь-які сертифікати про повну вакцинацію, або їх аналоги, видані компетентними органами іноземних країн.

Карантин

Іноземці, які не є резидентами, зобов’язані пройти карантин за місцем проживання  після прибуття до Анголи. Лише у випадку, якщо санітарні служби вважатимуть, що у зазначеної категорії іноземців відсутні необхідні умови для проходження домашнього карантину (недостатній простір для уникнення фізичного контакту тощо), то їх зобов’яжуть пройти загальний карантин не за місцем проживання (інституційний).

Закінченням перебування на домашньому карантині вважається видача акредитованими лабораторними центрами відповідного документу після  негативного результату тесту на SARS-Cov-2. Тест робиться не раніше ніж після 7 днів перебування на домашньому карантині.  

Громадяни та іноземці, які в’їжджають на територію Анголи і мають сертифікат про повну вакцинацію можуть бути звільнені від проходження обов’язкового 7-денного домашнього карантину, що, водночас, не звільняє від обов’язкової наявності негативного результату тесту RT-PCR на SARS-Cov-2, зробленого за 72 години до відльоту та здачі експрес-тесту на виявлення антигену до SARS-CoV-2 в аеропорту відразу після прибуття до Анголи.

Громадяни, які проходять домашній карантин, повинні перед цим підписати відповідний документ зобов’язального характеру. За порушення домашньої ізоляції встановлено кримінальну відповідальність, а також передбачено переведення порушника у спеціальний державний заклад для проходження загального (інституційного) карантину і накладення штрафу у розмірі від 250 тис. до 300 тис. кванз (391-469 дол. США).


Протиепідемічні заходи

Державні інституції та установи працюють у режимі з 8 до 15 годин при заповненні робочих місць на рівні 75%.

Громадський і приватний міський та міжміський транспорт повинен працювати з заповненням до 75% від загальної кількості місць.

Торгівельна діяльність здійснюється у період з 7 до 22 години.

Ресторанні заклади працюють у режимі з 6 до 22 години при їх заповненні відвідувачами до 50%.

Заборонено функціонування нічних клубів. Також продовжено заборону на доступ до пляжів, басейнів і місць відпочинку, а також на функціонування пляжних клубів.

Функціонування кінотеатрів на всій національній території дозволено до 21 години, з обов’язковим використанням масок, дотримання дистанції і заповнення кінотеатрів на 50%.

Дозволяється індивідуальне заняття спортом або групою до 5 осіб не в закритих приміщеннях та на відкритому повітрі щоденно у період з 05:00 до 20:00.

Збори у закритих приміщеннях не повинні перевищувати 100 осіб (50% зайнятості приміщення). 

З 1 листопада 2021 р. доступ до будь-яких державних або приватних установ, закладів освіти, театрів, музеїв, розважальних центрів, спортивних залів та ін. буде дозволений виключно за умови пред'явлення сертифікату про повну вакцинації проти коронавірусу.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux