• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Оформлення закордонного паспорта для дітей (до 16-ти років)
Опубліковано 05 лютого 2021 року о 17:05

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон неповнолітній особі, громадянину України, один з батьків, громадянин України, має подати:

1. (за наявності) Дійсний паспортний документ, що посвідчує особу та належність до громадянства України (паспорт громадянина для виїзду за кордон, паспорт громадянина України у формі ІD-картки) + його копія.

2. Свідоцтво про народження дитини, видане в Україні (+ його копія), в разі народження дитини на території України.

3. Свідоцтво про народження дитини, видане компетентними органами Республіки Ангола з проставленим на ньому штампом "Легалізація" (+ його копія з усіх сторін), в разі народження дитини в Анголі.

4. Засвідчений переклад українською мовою свідоцтва про народження дитини, виданого в Анголі (+ його копія з усіх сторін).

УВАГА! Переклад свідоцтва про народження може бути оформлений:

- в Посольстві України в Анголі. Засвідчення перекладу становить 40 доларів США за кожну сторінку та може бути замовлене під час прийому для оформлення набуття громадянства за народженням або оформлення закордонного паспорту дитині.

- АБО дипломованим перекладачем в Україні з подальшим нотаріальним засвідченням вірності перекладу нотаріусом в Україні. Зверніть увагу, що засвідчений переклад повинен бути скріплений із оригіналом свідоцтва про народження або його нотаріально засвідченою копією.

5. Довідка про реєстрацію дитини громадянином України, видана Посольством України в країні народження дитини (+ її копія), в разі народження дитини за межами України.

6. Дійсні паспорти громадянина України для виїзду за кордон обох батьків-громадян України (+ копії перших сторінок).

УВАГА! Якщо один з батьків-громадян України відсутній під час подачі документів, то інший з батьків (присутній) має подати один з таких документів: 

 • нотаріально засвідчена заява того з батьків, хто відсутній в момент подачі документів, про його згоду на оформлення дитині окремого паспортного документа. Якщо заява оформлюється в іноземного нотаріуса, вона подається з легалізацією та перекладом українською мовою. УВАГА! Заява подається в оригіналі, який долучається до паспортної справи.
 • свідоцтво про смерть другого з батьків (якщо свідоцтво видане іноземною країною, воно подається з легалізацією та перекладом українською мовою).
 • рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
 • рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім; 
 • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним; 
 • документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає документи (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі) - зокрема, рішення суду або органу опіки про визначення місця проживання дитини.
 • оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.


7. Копія першої сторінки паспорта другого з батьків-іноземця, в разі його належності до громадянства іншої держави.

8. (якщо після народження дитини матір або батько дитини змінювали прізвище або якщо в свідоцтві про народження дитини, виданому в Анголі, вказане дівоче прізвище матері) Документ, що підтверджує факт зміни прізвища матері або батька дитини + його копія (наприклад, свідоцтво про одруження, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища, тощо).

9. Документ, що підтверджує проживання / перебування дитини на території Анголи (+ його копія).

УВАГА! Документом, що підтверджує проживання або перебування дитини на території Анголи, може бути, як приклад, довідка з навчального закладу.

10. Одна ВЕЛИКА кольорова фотокартка розміром 10 х 15 см (лише для дитини до 12-ти років).

УВАГА! Вимоги до фотокартки: пропорції образу обличчя до розміру фотокартки (оптимальний варіант - не більше 65%), на обличчі не має бути тіней або ефектів від фотоспалаху, фон фотокартки має бути ОБОВ'ЯЗКОВО білосніжним.

Зразки фотокарток: pass-fille.jpg та pass-men.jpg

УВАГА! Присутність дитини до 12-ти років на момент подання документів на оформлення паспорта НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ.

У разі оформлення паспорта особі, яка досягла 12 років, її присутність при поданні документів є обов'язковою умовою, оскільки здійснюватиметься процедура сканування відбитків пальців рук цієї особи за згодою батьків (законних представників).

У разі оформлення паспорта особі, яка досягла 14 років, здійснюється додатково процедура сканування її особистого підпису.

УВАГА! Отримувати особисто виготовлений паспорт дитини має право той з батьків, хто підписував паспортну анкету дитини. При отриманні виготовленого паспорта дитини до 12-ти років присутність дитини не вимагається. В разі отримання виготовленого паспорта дитини у віці від 12-ти років, присутність дитини є обов'язковою.

ВАРТІСТЬ

Відповідно до затверджених тарифів консульського збору, консульський збір за оформлення закордонного паспорта особі до 16 років становить 40 доларів США. 

Оплата консульського збору здійснюється виключно на рахунок Посольства в банку BFA.

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

Термін оформлення закордонного паспорта становить до 3 місяців (без урахування строків на доставку).

УВАГА! Консульський прийом громадян проводиться за попереднім записом. Запис на прийом Ви можете здійснити у розділі "Запис на прийом".

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux